Saç Ekimi Teknikleri

Klasik FUE tekniği

Saç köklerinin ense bölgesinden tek tek alınarak ekim yapılması tekniğidir.

Gold FUE tekniği

Gold FUE tekniği, saçları traş etmeden altın kalitesinde cerrahi aletler kullanılarak yapılan en ileri saç ekim tekniğidir.

MP FUE tekniği

Saç ekiminden önce ya da sonra saç aralarında seyrek görünen bölgelerin tamamının sıklaştırılarak doğal bir görünüm kazandırılmasıdır.

Body FUE tekniği

Ense bölgesindeki saçların yetersiz olması durumunda ya da mega seans isteyenlerde göğüs sırt ve sakaldan kıl kökü alınıp uygulanan bir tekniktir.

meme asimetrisi 1

Göğüsteki Asimetriler Nasıl Düzelir? Sizin İçin Hangisi Uygun ?

Bazen hastanın her 2 memesi birbirinden farklı olabilmektedir. Biri büyük birisi küçük, birisi sarkık birisi dik, ikiside büyük ama birisi diğerine göre daha büyük gibi problemler olabilmektedir. 

Meme asimetrisi için durumunuza göre bir göğüse büyütme karşı tarafa dikleştirme ya da büyütme, veya bir tarafa küçültme karşı tarafa göğüs dikleştirme, iki tarafada farklı boy protez kullanarak büyütme  gibi ya da sadece bir göğüse müdahale gibi bir çok alternatif bulunmaktadır.

Bunların hangisinin hastaya uygun olacağını anlamak için hastanın muayene edilmesi gerekmektedir. Pratikte en çok karşımıza çıkan durum, her iki göğüsün küçük olduğu meme büyütme ameliyatına gidecek hastalarda iki tarafa farklı protez boyları kullanarak yapılan ameliyatlardır. Meme asimetrisi 2017 fiyatları hakkında detaylı bilgi için +90 (537) 986 30 75  nolu telefondan bizi arayabilirsiniz.

Bize Sorun

Lütfen adınızı giriniz
Lütfen telefon numaranızı girin
Lütfen e-mail adresinizi giriniz Posta adresi geçerli değil
Lütfen konu başlığı giriniz
Lütfen mesajınızı girin

Contact Us

telefon +90(537) 986 30 75 whatsappios7  +90(537) 986 30 75 mail  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Bize Sorun

Lütfen adınızı giriniz
Lütfen telefon numaranızı girin
Lütfen e-mail adresinizi giriniz Posta adresi geçerli değil
Lütfen konu başlığı giriniz
Lütfen mesajınızı girin

Meme Büyütme Ameliyatı

13 Haziran 2017
Meme Büyütme  Ameliyatı

Meme Büyütme Teknik olarak büyütme mammoplastisi olarak bilinen meme büyütme, bir kadının göğsünün boyutunu ve şeklini arttırmak için salin dolu...

Meme Dikleştirme Ameliyatı

13 Haziran 2017
Meme Dikleştirme Ameliyatı

Meme Dikleştirme Ameliyatı Kimlere Yapılır Doğum, enzirme, süt verme, genetik, kilo alıp verme ya da yapısal nedenlerle meydana gelen sarkıklıklar...

Göğüs Küçültme Ameliyatı

14 Haziran 2017
Göğüs Küçültme  Ameliyatı

Göğüs Küçültme Ameliyatı Yöntemlerinden Hangi Teknik Size Uygun? Bizi Arayabilir Veya Yandaki Formu Doldurabilirsiniz... Meme küçültme ameliyatları, her ne kadar...

Meme Asimetrisi Düzeltilmesi

14 Haziran 2017
Meme Asimetrisi Düzeltilmesi

Göğüsteki Asimetriler Nasıl Düzelir? Sizin İçin Hangisi Uygun ? Bazen hastanın her 2 memesi birbirinden farklı olabilmektedir. Biri büyük birisi...

Contact Us

Pervin SUCU Estelife Sağlık Turizmi

İstanbul, İzmir, Samsun

Email: info@estelife.org

WhatSapp :+90 537 986 3075

                   +49 173 233 5619

Map

© 2017 Este Life Güzellik Merkezi resmi web sitesidir. Tüm hakları saklıdır...

Please publish modules in offcanvas position.