Saç Ekimi Teknikleri

Klasik FUE tekniği

Saç köklerinin ense bölgesinden tek tek alınarak ekim yapılması tekniğidir.

Gold FUE tekniği

Gold FUE tekniği, saçları traş etmeden altın kalitesinde cerrahi aletler kullanılarak yapılan en ileri saç ekim tekniğidir.

MP FUE tekniği

Saç ekiminden önce ya da sonra saç aralarında seyrek görünen bölgelerin tamamının sıklaştırılarak doğal bir görünüm kazandırılmasıdır.

Body FUE tekniği

Ense bölgesindeki saçların yetersiz olması durumunda ya da mega seans isteyenlerde göğüs sırt ve sakaldan kıl kökü alınıp uygulanan bir tekniktir.

meme3

Meme Büyütme

Teknik olarak büyütme mammoplastisi olarak bilinen meme büyütme, bir kadının göğsünün boyutunu ve şeklini arttırmak için salin dolu veya jel implantlar kullanarak yapılan cerrahi  prosedürdür. 

 

    Meme Büyütme Prosedürü

Meme Büyütme prosedürünün özellikleri, tüm prosedürlerde olduğu gibi kişiden kişiye değişir.

    Meme Büyütme için En İyi Adaylar

Meme güzelliği kadınlarda en önemli estetik ögelerin başında gelir. Doğal memelerinin şeklinden memnun olmayan ve genel sağlık durumu iyi olan her kadın plastik cerrahinin sunduğu imkanlardan faydalanarak meme büyütme estetiği yaptırabilir. Günümüzde meme büyütme estetiği başarı oranı en yüksek olan ve tüm dünyada en sık uygulanan estetik cerrahi türlerinin başında yer alır.

   Riskler

Tüm cerrahi işlemler risk taşır ve ameliyat öncesinde bu prosedür ile ilgili tıbbi risklerin farkında olmalısınız. Cerrahınız danışma sırasında bu riskleri sizinle paylaşacaktır. Görüşme esnasında riskler hakkında  aklınızdaki tüm  soruları sormanız önerilir. 

Ameliyattan önce, ilgili risklerden haberdar olduğunuzu belirten bir onay formu imzalamanız gerekecek; Bu riskleri anladığınızı; Ve bu riskleri kabul ettiğiniz anlamına gelir. Bu standart hastane protokolüdür ve imzalamamanız durumunda ameliyat yapılmayacaktır. 

 Cerrahınıza ameliyatınızın sonucunu etkileyebilecek veya risk düzeyini artırabilecek önemli tıbbi bilgileri bildirmek zorunluluğunuzdadır. Bunlara, aldığınız ilaçlar, hastalık öyküsü, tıbbi komplikasyonlar vb. dahildir.

Risk faktörleri ve risk oranları, çeşitli faktörlere bağlı olarak hastadan hastaya değişiklik gösterirdiği unutulmamalıdır.

   Ameliyat

Gerekli süre:  1-2 saat 
Anestezi:  Genel veya sedasyonda lokal

Göğüs Protezi Tipi: Mente (FDA Onaylı)

     

   Yan Etkiler

Geçici ağrı. 
Şişme, acılar. Meme sansasyonundaki değişim.

   İyileşme Süreci

İşe dönüş:  3-5 gün 
Daha yorucu aktivite:  3-4 hafta 
Yara izlerinin solması :  birkaç aydan bir yıla veya daha fazla

Bu açıklamaların yalnızca bilgi amaçlı olarak kullanılması gerektiğini lütfen unutmayın. Tüm detayları randevü sürecinde hekiminizle yüz yüze görüşmelisiniz.

Bizimle iletişime geçin

Bize Sorun

Lütfen adınızı giriniz
Lütfen telefon numaranızı girin
Lütfen e-mail adresinizi giriniz Posta adresi geçerli değil
Lütfen konu başlığı giriniz
Lütfen mesajınızı girin

Contact Us

telefon +90(537) 986 30 75 whatsappios7 +90(537) 986 30 75 mail  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Bize Sorun

Lütfen adınızı giriniz
Lütfen telefon numaranızı girin
Lütfen e-mail adresinizi giriniz Posta adresi geçerli değil
Lütfen konu başlığı giriniz
Lütfen mesajınızı girin

Meme Büyütme Ameliyatı

13 Haziran 2017
Meme Büyütme  Ameliyatı

Meme Büyütme Teknik olarak büyütme mammoplastisi olarak bilinen meme büyütme, bir kadının göğsünün boyutunu ve şeklini arttırmak için salin dolu...

Meme Dikleştirme Ameliyatı

13 Haziran 2017
Meme Dikleştirme Ameliyatı

Meme Dikleştirme Ameliyatı Kimlere Yapılır Doğum, enzirme, süt verme, genetik, kilo alıp verme ya da yapısal nedenlerle meydana gelen sarkıklıklar...

Göğüs Küçültme Ameliyatı

14 Haziran 2017
Göğüs Küçültme  Ameliyatı

Göğüs Küçültme Ameliyatı Yöntemlerinden Hangi Teknik Size Uygun? Bizi Arayabilir Veya Yandaki Formu Doldurabilirsiniz... Meme küçültme ameliyatları, her ne kadar...

Meme Asimetrisi Düzeltilmesi

14 Haziran 2017
Meme Asimetrisi Düzeltilmesi

Göğüsteki Asimetriler Nasıl Düzelir? Sizin İçin Hangisi Uygun ? Bazen hastanın her 2 memesi birbirinden farklı olabilmektedir. Biri büyük birisi...

Contact Us

Pervin SUCU Estelife Sağlık Turizmi

İstanbul, İzmir, Samsun

Email: info@estelife.org

WhatSapp :+90 537 986 3075

                   +49 173 233 5619

Map

© 2017 Este Life Güzellik Merkezi resmi web sitesidir. Tüm hakları saklıdır...

Please publish modules in offcanvas position.